2012-08-11 10:20:00
Gazeta Tczewska

XI “In Memoriam” Festiwal Grzegorza Ciechowskiego już wkrótce

Nagrodę główną VI Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego w 2011 r. rozdzielili między sobą członkowie trójmiejskiej grupy Milczenie Owiec. Fot. Krzysztof Dulny/portalpomorza.pl

Już po raz jedenasty odbędzie się w Tczewie “In Memoriam” Festiwal Grzegorza Ciechowskiego. Imprezie towarzyszyć będzie – jak co roku – Ogólnopolski Konkurs Piosenek Grzegorza Ciechowskiego oraz – po raz pierwszy – konkurs karaoke “Śpiewające głowy”. Gwiazdą tegorocznego festiwalu będzie Monika Brodka.

“In Memoriam” odbędzie się 25 sierpnia w amfiteatrze miejskim, który od 29 czerwca br., dzięki inicjatywie fanklubu “Republika marzeń”, nosi imię Grzegorza Ciechowskiego. Wstęp bezpłatny.

 

Ta piosenka jest...

Clue festiwalowego programu stanowi Ogólnopolski Konkurs Piosenek Grzegorza Ciechowskiego, który odbędzie się już po raz siódmy. W koncercie finałowym zaprezentują się zarówno zespoły (BlackJack, Erase, Fortepian, Gentleman!, Już Nie Żyjesz), jak i wokaliści (Karolina Żychowska, Michał Sarnowski, Tadeusz Seibert).

Z kolei gwiazdą XI “In Memoriam” będzie Monika Brodka, która zaśpiewa m.in. jeden z przebojów Grzegorza Ciechowskiego. Szczegóły imprezy – już wkrótce.

 

... śpiewana dla zabawy

W przeddzień festiwalu (piątek, 24 sierpnia) odbędzie się konkurs “Śpiewające głowy”, którego uczestnicy będą mieli za zadanie wykonać losowo wybrany utwór z repertuaru Grzegorza Ciechowskiego. Organizatorzy czekają na zgłoszenia pod adresem spiewajaceglowy@gmail.com, przy czym o udziale w zabawie decyduje kolejność zgłoszeń (choć zgłaszać się można do 22 sierpnia, do konkursu zakwalifikuje się tylko 10 osób).

Nagrodą w konkursie jest występ na Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego – w trakcie obrad jury, tuż po Ogólnopolskim Konkursie Piosenek G.C. Zwycięzcy przysługuje dodatkowo nagroda pieniężna w wysokości 200 zł (netto).

“Śpiewające głowy” odbędą się w Klubie Tromba (ul. Kołłątaja 9). Początek o godz. 19.00. Wstęp wolny.


Ocena

Autor: (KD) Źródło: Gazeta Tczewska


  • Nagrodę główną VI Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego w 2011 r. rozdzielili między sobą członkowie trójmiejskiej grupy Milczenie Owiec. Fot. Krzysztof Dulny/portalpomorza.pl


  • Stałymi gośćmi Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego są Helena Ciechowska i Aleksandra Krzemińska - mama i siostra zmarłego artysty. Zdjęcie w ub. Roku. Fot. Krzysztof Dulny/portalpomorza.pl


Polecamy

Dodaj nowy komentarz
Dodając komentarz akceptujesz Zasady komentowania artykułów i Regulamin.

Komentarze (2)

Dodaj nowy komentarz

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze naruszające Zasady komentowania artykułów lub Regulamin będą usuwane.
.

2016

02

09

wtorek

Tczew
niewielkie zachmurzenie
7.5°C
.
.

środa, 10 lutego 2016

piątek, 12 lutego 2016

sobota, 13 lutego 2016

niedziela, 14 lutego 2016

poniedziałek, 15 lutego 2016

wtorek, 16 lutego 2016

środa, 17 lutego 2016

czwartek, 18 lutego 2016

piątek, 19 lutego 2016

niedziela, 21 lutego 2016

poniedziałek, 22 lutego 2016

wtorek, 23 lutego 2016

.


.